ЯКІСНІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВСІХ

Інститут пластичної хірургії і косметології «Віртус» був заснований в 1991 році в Одесі. Засновник і директор - Заслужений лікар України Володимир Олександрович Цепколенко. Віртус був першою приватною клінікою естетичної медицини на Україні. Незважаючи на те, що клініка створювалася в період обвалу економічної і політичної системи країни, Віртус свідомо не формувався, як клініка для багатих. Боротьба йшла за якісну медичну послугу для всіх.

3D-ТУР ПО КЛІНІЦІ

До 1993 року Інститут Віртус став науково-практичним центром інновацій, що впроваджуються в естетичній медицині.  Лікарі клініки вже робили м'язові підтяжки обличчя, відкриті ринопластики, ендоскопічні омолоджуючі операції. Хірурги клініки «Віртус» першими стали проводити операції по збільшенню молочної залози і застосовувати американські імпланти. З середини 90-х років кількість косметологічних естетичних операцій на Україні зросла в 150-200 разів. З того часу і до цього дня попит на них зростає.

Інститут Віртус був першим у Східній Європі, хто почав застосовувати лазерну шліфовку з метою омолодження шкіри обличчя і вирівнювання її текстури. Для цього використовувався єдиний із запропонованих тоді на ринку косметологічних послуг СО2 лазер. Тоді лазерні шліфовки стали проривом в естетичній хірургії. Вони дозволили відмовитися від глибоких фенольних пілінгів, що надають токсичну дію на організм і викликають утворення келоїдних рубців.

Сенсом і базою для подальшого розвитку естетичної медицини в Інституті Віртус є наукові дослідження і впровадження інновацій. Віртус постійно знаходиться в курсі всіх світових ноу-хау в пластичної хірургії і косметології. Бере участь у всіх високорівневих конгресах, симпозіумах і організовує і проводить на своїй медичній і дослідницької базі міжнародні конгреси і майстер-класи.
Сьогодні інститут пластичної хірургії «Віртус» кадри для вітчизняної естетичної медицини.

Напрямок лікувальної діяльності інституту - надання амбулаторної консультативної, спеціалізованої лікувально-діагностичної допомоги з питань реконструктивної та естетичної медицини, лікування захворювань, що мають зовнішні прояви, хірургічними і не хірургічними способами, корекція вроджених і набутих дефектів.

У клініці "Віртус" вперше в Україні були виконані:
1992 р.

Комп'ютерне моделювання результатів пластичних операцій

1993 р.

SMAS-підтяжки обличчя

1994 р.

Збільшення молочних залоз американськими імплантами фірми McGhan

1995 р.

Лазерні шліфовки особи СО2-лазером

1996 р.

Відкрита прогнозована ринопластика

1997 р.

Ендоскопічні підтяжки обличчя

1998 р.

Холодне лазерне шліфування ErYAG-лазером, лазерне видалення небажаних судин

1999 р.

Епіляція доданими лазером

2001 р.

Видалення татуювань і пигментаций рубіновим лазером

2004 р.

Внутрішньосудинна лазерна коагуляція вен великого діаметра

2007 р.

Впровадження технології фракційного фототермоліза

2008 р.

Технологія ліпмоделювання Body-jet

2009 р.

Впроваджено технологію застосування плазми збагаченої тромбоцитами в естетичній медицині

Віртус - завжди на крок попереду!

ДОВІРЯЙТЕ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

Ваше здоров'я і природна краса наші головні пріоритети.

Связаться с нами!

TOP

Оставьте ваш номер телефона, и мы свяжемся с вами в течении часа для согласования подробностей

×

Залиште свій номер телефону, і ми зв'яжемося з вами протягом години для узгодження подробиць

×